InvisibleSHIELD HD fólia pre Apple Watch (42mm)

ZGA42HWS-F00

nové

Ochranná fólia invisibleSHIELD HD Vám spoľahlivo ochráni hodinky Apple Watch pred škrabancami a nečistotami. Pre čistý obraz a jednoduchšiu inštaláciu. 

Viac detailov

16,90 €

Detaily

Ochranná fólia invisibleSHIELD HD Vám spoľahlivo ochráni hodinky Apple Watch pred škrabancami a nečistotami. Pre čistý obraz a jednoduchšiu inštaláciu. Patentovaná armádna technológia vyvinutá špeciálne vo variante pre displej.

  • Unikátny materiál so samoliečivo schopnosťou.
  • V cene je zahrnutá doživotná garancia výmeny po dobu životnosti Vašich Apple Watch.
  • InvisibleSHIELD HD je chránený patentmi US 7,389,869; US 7,784,610.

Popis InvisibleSHIELD HD

Perfektný obraz

Po obrovskom úspechu invisibleSHIELD Original bola špeciálne pre zariadenia, ktoré majú displej s vysokým rozlíšením, vyvinutá varianta invisibleSHIELD HD. invisibleSHIELD HD je výnimočne priezračný, neuveriteľne tenký a prakticky nezničiteľný. Varianta HD prináša dokonale čistý, sklu podobný povrch, ktorý zvýrazňuje ostrosť obrazu a verné farby bez akéhokoľvek skreslenia. Pevnejšie zloženie fólie zaručuje výrazne jednoduchšiu inštaláciu oproti verzii Original. invisibleSHIELD HD je perfektnou voľbou pre ochranu Vášho zariadenia s HD displejom.

InvisibleSHIELD HD chráni zariadenie  vďaka úžasnej priezračnosti zvýrazňuje ostrosť obrazu a žiarivosť farieb. Ochrana Vášho zariadenia ešte nikdy nebola tak dokonale priezračná.

Žiadne škrabance

Precízne tvarovaná fólia invisibleSHIELD HD priľne presne k displeju a zaistí najlepšiu možnú a robustnú ochranu. InvisibleSHIELD HD bol vyvinutý pôvodne pre ochranu armádnych technológií, špeciálne k ochrane drahých vysokorýchlostných vrtúľ helikoptér proti prachu, špine a kamienkom.
Teraz môžete tú rovnakú účinnú technológiu používať aj Vy k ochrane displeja Vašich Apple Watch. invisibleSHIELD HD je tak silný a odolný, že si môže dovoliť ponúkať doživotnú garanciu výmeny za nový. V prípade, že bude fólia predsa len poškodená a poškriabaná, vymeníme Vám ju po dobu životnosti Vašich Apple Watch. A ak budete niekedy potrebovať odstrániť Váš invisibleSHIELD HD, nie je problém: prístroj zostane bezo zvyškov fólie, lepidla a bez poškodenia - dokonale v poriadku.

Nano-Memory technológie

Originálne fólie invisibleSHIELD HD funguje na princípe Nano-Memory technológie viditeľné ako veľmi subtílna štruktúra na povrchu fólie. Tento perfektný prvok ponúka týchto päť hlavných benefitov:

Trvanlivosť - samoliečivá schopnosť sa vyznačuje neuveriteľnou odolnosťou proti škrabancom a poškodením a významne predlžuje životnosť vášho prístroja.
Pokrytie - vďaka maximálnej schopnosti priľnutia a flexibility je možné, aby invisibleSHIELD HD pokryl všetky rohy a zakrivenia prístroja lepšie ako napodobeniny InvisibleSHIELD HD.
Jednoduchá inštalácia - lepšie priľnutie a mäkkosť fólie navyše zjednodušuje aplikáciu na zariadení.
Ochrana proti pádu - lepšie povrchové vlastnosti fólie zabezpečujú lepšiu ochranu drahých zariadení proti pádu, vykĺznutiu z ruky a spadnutie z klzkých povrchov.
Redukcia odleskov - invisibleSHIELD HD na Vašom zariadení vytvorí takmer neviditeľný povrch (0,2 mm), a tým pomáha redukovať odlesky a znižuje viditeľnosť odtlačkov prstov, pričom však zachováva maximálnu transparentnosť.

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

InvisibleSHIELD HD fólia pre Apple Watch (42mm)

InvisibleSHIELD HD fólia pre Apple Watch (42mm)

Ochranná fólia invisibleSHIELD HD Vám spoľahlivo ochráni hodinky Apple Watch pred škrabancami a nečistotami. Pre čistý obraz a jednoduchšiu inštaláciu. 

Napísať názor