Amaryllo iCamPRO FHD - kamera, strážca domácnosti

nové

Neustále prehľadávanie priestoru a automatické sledovanie pohybu nebude jediným prekvapením u tejto na pohľad drobnej WiFi kamery, lepšie povedané robota pre zabezpečenie domácnosti. Cenami ovenčená Amaryllo iCamPRO FHD totiž okrem iného dokáže snímať priestor v uhle 360 ​​° vo full HD rozlíšení, prenášať živý obraz aj zvuk a samozrejme zasielať upozornenia vrátane snímky s dátumom a časom. 

Viac detailov

347,00 €

Detaily

Neustále prehľadávanie priestoru a automatické sledovanie pohybu nebude jediným prekvapením u tejto na pohľad drobné WiFi kamery, lepšie povedané robota pre zabezpečenie domácnosti. Cenami ovenčená Amaryllo iCamPRO FHD totiž okrem iného dokáže snímať priestor v uhle 360 ​​° vo full HD rozlíšení, prenášať živý obraz aj zvuk a samozrejme zasielať upozornenia vrátane snímky s dátumom a časom na vaše chytré zariadenie pri narušení stráženého priestoru. Je určená pre vnútornú inštaláciu na stôl, stenu alebo strop v domácnosti i kancelárii a dokáže zhotovovať a ukladať záznam 24 hodín denne za akéhokoľvek osvetlenia a dokonca aj tmy.

Amaryllo iCamPRO FHD ponúka maximum funkcií v kvalitnom prevedení bez kompromisov, a oprávnene preto predstavuje špičku v segmente chytrého zabezpečenia domácnosti.

Jednoduchá inštalácia a intuitívne ovládanie
Sprevádzkovanie iCamPRO FHD zaberie iba pár minút času a po pripojení kamery do domácej WiFi siete môžete okamžite sledovať živý obraz na svojom smartfóne alebo tablete vďaka aplikácii Amaryllo, nech ste práve kdekoľvek. Stačí vám len pripojenie k internetu. Pomocou aplikácie tiež riešite kompletné nastavenie a ovládanie kamery, ďalej tu nájdete zábery nasnímané pri alarmoch, môžete odtiaľ pristupovať do cloudového úložiska výrobcu a pridávať užívateľov aj ďalšie kamery od spoločnosti Amaryllo.

Vďaka dodávanému nástavcu s nastaviteľným uhlom môžete kameru umiestniť naozaj kamkoľvek, aby mala čo najlepší prehľad o kontrolovanom priestore. Môžete dokonca otočenú kameru nainštalovat na strop a v nastavení prehodiť orientáciu obrazu o 180 °.

Maximálne zabezpečenie bez práce
Amaryllo iCamPRO FHD aktívne prehľadáva priestor v uhle 360 ​​° a vo chvíli, keď niektorý z jeho 3 pohybových senzorov detekuje narušenie, začne okamžite zaznamenaný objekt sledovať, nech sa pohne kamkoľvek. Pohybové senzory sú rozmiestnené rovnomerne po obvode kamery, takže pohyb je zaznamenaný aj v priestore, ktorý práve nesníma šošovka kamery. Okrem pohybu reaguje kamera i na zvuk, pričom senzitivitu senzora možno nastaviť v troch úrovniach.

Notifikácia a alarmy
Pri narušení priestoru odošle Amaryllo iCamPRO FHD upozornenie na chytrý telefón alebo tablet a zároveň vyhotovuje snímku, ktorá je spolu so záznamom dátumu a času ihneď k dispozícii v programe Amaryllo. Možno samozrejme aktivovať aj výstražný alarm integrovaný priamo na kamere.

Kvalitný obraz za všetkých okolností
Kvalitu obrazu môžete nastaviť v niekoľkých úrovniach až po full HD, teda 1920x1080. Kamera je schopná v tomto rozlíšení aj prenášať živý obraz s frekvenciou 30 snímok za sekundu. Jediným obmedzením je iba rýchlosť vášho internetového pripojenia. Pre kompresiu obrazu je využívaný moderný formát H.264 a prenos všetkých dát je šifrovaný vysoko bezpečným 256-bitovým algoritmom. V priebehu prezerania možno stlačením ikonky zhotovovať aj fotografie.

Amaryllo iCamPRO FHD funguje spoľahlivo aj v tme. Disponuje nočným videním s IR diódami, ktoré možno podľa potreby v nastavení vypnúť. Kamera je tiež vybavená mechanických IR-cut filtrom a kompenzáciou protisvetla.

Obojsmerná komunikácia a prehrávanie MP3
Najmä ak by ste chceli Amaryllo iCamPRO FHD používať ako opatrovateľku, iste oceníte možnosť obojsmernej komunikácie vďaka vstavanému reproduktoru a mikrofónu. Ďalšou šikovnou funkciou je možnosť vzdialeného ovládania vstavaného MP3 prehrávača. Stačí len vložiť microSD kartu s nahratými skladbami.

Ukladanie videí a Amaryllo Cloud
Amaryllo iCamPRO FHD je vybavené slotom pre microSD kartu o veľkosti až 32 GB a tiež podporuje ukladanie na lokálny NAS server. V aplikácii následne zvolíte, či chcete nahrávať nepretržite, alebo iba pri zaznamenanom alarme.

Zlodeji sa ale nezastavia pred ničím a niekedy ukradnú aj kameru s úložiskom záznamov a vy ste v tej chvíli bez akýchkoľvek dôkazov. Aby k takejto situácii nedošlo, ponúka iCamPRO FHD možnosť ukladania vytvorených videí na Google Drive, kde je zadarmo k dispozícii 15 GB voľného priestoru, alebo priamo na cloud výrobcu - Amaryllo Cloud.

Na tomto úložisku je len potrebné zvoliť si preferovanú variantu ukladanie - od základného plánu zadarmo (24 hodín) po platený platinový (365 dní). Následne k zaznamenaným videám môžete pristupovať odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia, pričom nie je obmedzená veľkosť a počet videí. Varianta nepretržitého nahrávania 24 hodín po 365 dní môže byť vhodnou alternatívou pre menšie firmy a prevádzky, zatiaľ čo kratšie varianty ukladania (30 dní) sa dá napríklad využiť pri ceste na dovolenku, kedy nebudete mať k dispozícii internetové pripojenie.

Funkcie Amaryllo Live
Obraz z kamery si môžete prezerať ako na svojom šikovnom zariadení, tak na obrazovke počítača cez webové rozhranie na adrese live.amaryllo.eu. Aktuálne je podporovaný iba prehliadač Firefox, čoskoro ale budú podporované ďalšie obvyklé prehliadača.

Funkcie ochrany súkromia (Privacy Protection)
A pretože asi takmer nikto netúži byť vo vlastnom dome pod dohľadom kamery 24 hodín denne, je kamera vybavená funkciou ochrany súkromia, po ktorej aktivovaní pomocou ikonky v aplikácii prejde kamera do pasívneho stand-by módu.

Vlastnosti:
Múdra 360 ° WiFi kamera pre komplexné zabezpečenie domácnosti
Automatické prehľadávanie priestoru v rozsahu 360 °
Funkcia Intelligent Tracking System (ITS) - automatické sledovanie pohybu v reálnom čase
Živý prenos obrazu a zvuku
Rozlíšenie záznamu a snímok až 1920x1080
Rozlíšenie videostreamu až 1920x1080 @ 30 fps
Automatické notifikácia na múdre zariadenie užívateľov
Automatické robenie a odosielanie snímok pri alarme
Režim nočného videnia
IR diódy s možnosťou vypnutia
Mechanický IR-cut filter
Digitálny zoom
Integrovaný alarm
Integrovaný mikrofón a reproduktor pre obojsmernú komunikáciu
3x pohybový senzor
Zvukový senzor
Možnosť prevrátenia obrazu o 180 °
Formát kompresie obrazu H.264, MJPEGH.264, MJPEG
2,7 "obrazový senzor
Funkcia ochrany súkromia (Privacy Protection)
Možnosť nonstop ukladania záznamu alebo nahrávanie pri výstrahe
Možnosť výberu úložiska - Google Drive / NAS / Amaryllo Cloud
Podpora microSD kariet až do veľkosti 32 GB pre lokálne ukladanie záznamov a skladieb v MP3
Podpora NAS - SMB / CIFSSMB / CIFS
MIMO Anténa
WiFi 802.11 b / g / n
Kompaktné rozmery (10x10x9 cm)
Hmotnosť 250 g
Zadarmo aplikácie kompatibilné so systémami iOS (verzia 7.0 a vyššie) a Android (verzia 4.1 a vyššie)

Balenie:
Amaryllo iCamPRO FHD
Napájací adaptér
Držiak pre inštaláciu na stenu či strop + kotviaci materiál
Quick start guide

Aplikácia:

Aplikácia Amaryllo zadarmo pre chytré telefóny so systémom iOS a Android.


Kľúčové vlastnosti aplikácie:
Živý videostream s možnosťou robenia snímok
Obojstranná komunikácia
Funkcia ochrany súkromia
Prehľad zvukových a pohybových výstrah
Prístup do Amaryllo Cloud
Zapnutie / vypnutie a nastavenie citlivosti jednotlivých senzorov (3 úrovne)
Rôzne možnosti nastavenia bezpečnosti
Ovládanie MP3 prehrávača

 

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Amaryllo iCamPRO FHD - kamera, strážca domácnosti

Amaryllo iCamPRO FHD - kamera, strážca domácnosti

Neustále prehľadávanie priestoru a automatické sledovanie pohybu nebude jediným prekvapením u tejto na pohľad drobnej WiFi kamery, lepšie povedané robota pre zabezpečenie domácnosti. Cenami ovenčená Amaryllo iCamPRO FHD totiž okrem iného dokáže snímať priestor v uhle 360 ​​° vo full HD rozlíšení, prenášať živý obraz aj zvuk a samozrejme zasielať upozornenia vrátane snímky s dátumom a časom. 

Napísať názor