TobyRich Moskito lietadlo

TR-SPBL02-016

nové

Lietajte ako skutočné stíhacie eso. Pomaly aj rýchlo, v interiéri aj exteriéri!

Viac detailov

64,00 €

Detaily

Lietanie s Moskito je prekvapivo jednoduché a môžete s ním začať hneď po vybalení. Predovšetkým je ale neuveriteľné zábavné a návykové. Na ovládanie vám postačí len chytrý telefón alebo tablet a úplne nová aplikácia. Moskito s aplikáciou komunikuje cez Bluetooth 4.0 s dosahom 60 m a okamžite reaguje na sebemenší náklon telefónu alebo pohyb prsta po displeji.

Premyslený dizajn a starostlivo zvolené materiály zrazili hmotnosť na neuveriteľných 18 g a hoci Moskito pôsobí veľmi krehko, prežije bez úhony aj naozaj krkolomné pády.

V balení navyše nájdete aj joystick, s ktorým premeníte svoj chytrý telefón v ultimátnej gamepad!

Funkčný dizajn a extrémne odolné materiály

V spoločnosti TobyRich strávili vývojom Moskito celých 5 rokov. V mnohom nadviazali na úspešné predchádzajúce modely a pri vylepšovaní venovali pozornosť každému detailu. Špecifický dizajn lietadielka podriadili stopercentnú funkčnosti a tiež materiály boli volené s ohľadom na čo najnižšiu hmotnosť a predovšetkým odolnosť. Takže aj keď havárie na lietanie patrí, nemusíte sa báť nárazov ani škaredých vývrtiek. Na druhej strane ani Moskito nespôsobí žiadne dramatické škody.

Pripravené ihneď k letu
Moskito sa automaticky pripojí k šikovnému telefónu alebo tabletu, takže môžete začať lietať takmer okamžite po vybalení a dobitie batérie. Integrovaná batéria dodá Moskito energiu na celých 12 minút letu, zatiaľ čo jej plné dobitie zaberie iba 20 minút. S chytrým zariadením komunikuje lietadielko cez Bluetooth 4.0 s dosahom parádnych 60 metrov!

Múdra aplikácie pre intuitívne lietanie
TobyRich pre Moskito vytvoril úplne novú rovnomennú aplikáciu, s ktorou je ovládanie lietadielka úplne jednoduché. Každý začínajúci Aviatik tiež ocenia interaktívne tutoriál, ktorým ho aplikácia vykoná. Dostanete množstvo tipov a získate návyky správneho pilota.


Moskito je zdarma pre zariadenia so systémom iOS (od verzie 8.0) alebo Android (od verzie 4.3).


Displej ako kokpit
Vzhľad aplikácie pripomína pohľad z kokpitu skutočného lietadla pre čo najreálnejšie zážitok, ktorému napomáhajú aj starostlivo vyladené zvuky leteckých motorov, z ktorých si možno vyberať. Nečakajte žiadne komplikované konaní alebo zbytočná tlačidla. Všetko je podriadené zážitku z lietania s maximálnou kontrolou nad Moskito jediným dotykom alebo náklonom. Pre lepšiu orientáciu zobrazuje aplikácie aj umelý horizont, úroveň plynu a samozrejme aj stav paliva, respektíve batérie.

Vzhľad obrazovky si možno prispôsobiť na mieru a meniť môžete aj blikanie integrovaných LED diód. K dispozícii sú varianty Police, Airplane a mnoho ďalších. V neposlednom rade môžete v troch krokoch upraviť citlivosť riadenia, aby čo najviac vyhovovalo vášmu štýlu pilotovanie.

Lietajte vonku aj vnútri, rýchlo aj pomaly
Aj vďaka spomínanému dosahu si lietanie užijete najviac za slnečného dňa na lúke pri pokorovaniu rýchlostných rekordov. Ale aj keď bude vonku počasie pod psa a vietor ohýbať stromy, nevadí. Obrovskou výhodou Moskito je totiž schopnosť udržať sa vo vzduchu aj v nízkych rýchlostiach, čo mu v kombinácii so skvelými manévrovacími schopnosti dovoľuje lietať aj v trochu väčších interiéroch.

Režimy riadenia Tilt a Joystick
Pridajte plný plyn stlačením štartovacieho tlačidla na displeji a pošlite Moskito do vzduchu ako lastovičku. Moskito možno riadiť dvoma spôsobmi. V režime Tilt ovládate lietadielko jednoduchým náklonom telefónu doľava alebo doprava, výšku určujete pridaním a ubratím plynu. Alebo môžete pripojiť premyslený hardvérový joystick priamo k displeju telefónu a vytvoriť z neho razom precízny gamepad, s ktorým bude lietanie o úroveň zábavnejšie.

Každý môže byť pilot
Moskito a ovládacie aplikácie boli navrhnuté tak, aby si lietanie s nimi užil naozaj každý. Preto vám bude aplikácia automaticky asistovať, bez toho aby ste postrehli výrazný zásah do riadenia. Automaticky bude kompenzovať plyn, keď sa rozhodnete vykonať prudký manéver. Môžete sa teda plne sústrediť na elegantný rokov alebo sa pustiť do lopingom a iných akrobatických kúskov.

vlastnosti:

 • Model lietadla diaľkovo ovládaný z displeja smartfónu alebo tabletu
 • Ovládacie aplikácie Moskito (iOS 8.0+, Android 4.3+)
 • Bezdrôtová komunikácia cez Bluetooth 4.0
 • Dosah: 60 m
 • Automatické spojenie s aplikáciou
 • Navrhnuté pre lietanie v interiéri aj exteriéri
 • Vhodné aj pre úplných začiatočníkov
 • Extrémne ľahká, ale odolná konštrukcia
 • intuitívne ovládanie
 • Technológia FlightAssist ™ pre plynulý let
 • Vzhľad aplikácie pripomína kokpit
 • Zobrazenie umelého horizontu, ukazovateľ plynu a energie
 • Interaktívny tutoriál pre začínajúcich pilotov
 • Dva spôsoby riadenia: Joystick & Tilt (náklon telefónu)
 • Tri úrovne obtiažnosti: začiatočník, stredne pokročilý, expert
 • Tri stupne citlivosti riadenia (Wide, Normal, Sharp)
 • Sada 5 signalizačných LED s možnosťou prispôsobenia
 • Možnosť zmeny zvuku "motora"

Hodnotenie zákazníkov

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

TobyRich Moskito lietadlo

TobyRich Moskito lietadlo

Lietajte ako skutočné stíhacie eso. Pomaly aj rýchlo, v interiéri aj exteriéri!

Napísať názor